ÜSKÜDAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üsküdar kız öğrenci yurdu ve Üsküdardaki apartları arayanlar için kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında, Üsküdardaki kız öğrenci yurdu fiyatları kıyasladığında ise uygun fiyat avantajı ile konaklama hizmeti sunmaktadır.

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üsküdardaki özel kız öğrenci yurtları ve Üsküdardaki kız öğrenci apartları arasından huzurlu bir eğitim yılı geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış odalarda her detay düşünülmüştür. Üsküdardaki öğrenci apartları ve Üsküdardaki kız öğrenci yurtları na bakıldığında ARMONİ kız öğrenci yurdu istanbul’un kaotik yaşamında sıyrılarak nezih bir semtte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu huzur ve güveni sunmaktadır . Üsküdar kız öğrenci yurtları ve Üsküdardaki yurt fiyatları incelendiğinde hem öğrenciler hem de değerli velilerini armoni kız öğrenci yurdunun avantajlı dünyasına bekliyoruz. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Üsküdar kız öğrenci yurdu,eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize Kadıköy kız öğrenci yurtları fiyatları kıyaslanmasında ücretsiz çamaşır yıkama imkanı sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Üsküdar kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkarmak ve güvenliğinizi sağlama konusunda Üsküdar kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Üsküdar kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sağlanarak Üsküdar kız öğrenci yurtları arasında sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Üsküdar kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Üsküdar kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Üsküdar kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

ATAŞEHİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Ataşehir kız öğrenci yurdu ve Ataşehirdeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Ataşehirdeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR