GÖZTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Göztepe kız öğrenci yurdu ve Göztepedeki kız öğrenci apartları arayanlar için kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmetini Göztepedeki kız öğrenci yurdu fiyatları arasında ilk yıl fiyat avantajları ile kayıtları başlamıştır.

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Göztepedeki özel kız öğrenci yurtları ve Göztepedeki öğrenci apartları arasında huzurlu bir eğitim yılı geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış odalarında her detay düşünülmüştür. Göztepedeki kız öğrenci yurtları, Göztepedeki apartlar ve Göztepe kız öğrenci yurdu fiyatları incelendiğinde ARMONİ kız öğrenci yurdu sunduğu avantajlar ile ilk yılında Göztepe kız öğrenci yurtlarının önüne geçmeyi başarmıştır. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Göztepe kız öğrenci yurdu,eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize Kadıköy kız öğrenci yurtları fiyatları kıyaslanmasında ücretsiz çamaşır yıkama imkanı sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Göztepe kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkarmak ve güvenliğinizi sağlama konusunda Göztepe kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Göztepe kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sağlanarak Göztepe kız öğrenci yurtları arasında sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Göztepe kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Göztepe kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Göztepe kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

ATAŞEHİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Ataşehir kız öğrenci yurdu ve Ataşehirdeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Ataşehirdeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR