HAYDARPAŞA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Haydarpaşa kız öğrenci yurdu ve Haydarpaşadaki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş daireleri , konforu , güvenliği , özgür yaşanabilen ortamı ile hem Haydarpaşadaki öğrenci apart fiyatları hem de Haydarpaşadaki kız öğrenci yurdu fiyatları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Haydarpaşadaki özel kız öğrenci yurtları ve Haydarpaşadaki öğrenci apartlarına nazaran öğrencilerin üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurt anlayışının bir adım önüne geçerek özel olarak tasarlanmış modern oda ve yaşam alanları ile kaliteli hizmeti uygun fiyata sunarak Haydarpaşadaki kız öğrenci yurtları ve Haydarpaşadaki apartlara bakıldığında öğrencilerimizin ve velilerimizin hayatını kolaylaştırmayı amaçladık . Haydarpaşa kız öğrenci yurtları ve Haydarpaşa kız öğrenci yurdu fiyatları na bakıldığında ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU rakiplerini geride bırakarak ilk sıraya yerleşerek kayıt almaya başlamıştır. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Haydarpaşa kız öğrenci yurdu,eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize Kadıköy kız öğrenci yurtları fiyatları kıyaslanmasında ücretsiz çamaşır yıkama imkanı sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Haydarpaşa kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkarmak ve güvenliğinizi sağlama konusunda Haydarpaşa kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Haydarpaşa kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sağlanarak Haydarpaşa kız öğrenci yurtları arasında sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Haydarpaşa kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Haydarpaşa kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Haydarpaşa kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

ATAŞEHİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Ataşehir kız öğrenci yurdu ve Ataşehirdeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Ataşehirdeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR