KÜÇÜKBAKKALKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Küçükbakkalköy kız öğrenci yurdu ve Küçükbakkalköydeki kız öğrenci apartları arayanlar için sahip olduğu konumu , idaresi , güvenliği ve konforu ile Küçükbakkalköy kız öğrenci yurdu fiyatları arasından öne çıkarak evden uzakta ev rahatlığında ulaşımın en güvenilir adresi olmaya devam ediyor .

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları ve Küçükbakkalköy öğrenci apartları arasında İstanbul da okuyan kız öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileri ön planda tutarak özel olarak tasarlanmış ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmaktadır . Küçükbakkalköydeki kız öğrenci yurdu fiyatları içerisinde armoni kız öğrenci yurdunun Küçükbakkalköydeki kız öğrenci yurtları ve Küçükbakkalköydeki apartlar sıralamasında ilk sıraya yerleşmişti. Küçükbakkalköydeki özel kız öğrenci yurtları ve Küçükbakkalköydeki yurt fiyatları araştırıldığında ARMONİ kız öğrenci yurdu avantajlı ilk yıl ücretleri ile Küçükbakkalköydeki kız öğrenci yurtları nı geride bırakarak kayıt almaya başlamıştır. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Küçükbakkalköy kız öğrenci yurdu,eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize Kadıköy kız öğrenci yurtları fiyatları kıyaslanmasında ücretsiz çamaşır yıkama imkanı sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkarmak ve güvenliğinizi sağlama konusunda Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sağlanarak Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları arasında sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Küçükbakkalköy kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Küçükbakkalköy kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Küçükbakkalköy kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

ATAŞEHİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Ataşehir kız öğrenci yurdu ve Ataşehirdeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Ataşehirdeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR